086-44433355

برای سفارش تماس بگیرید

نکات مهمی که قبل از عایق کاری پشت بام باید بدانید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید.
IMG_3388

نصب ایزوگام به ظاهر کاری ساده است؛ و با استفاده از یک کپسول و حرارت قابل اجرا است. شاید با این دید بخواهید خودتان دست به کار شوید و ایزوگام کاری کنید، اما کار به این راحتی ها هم نیست، فوت وفن خاص خود را دارد. اگر تجربه کافی را ندارید بهتر است این کار را به یک نصاب ماهر بسپارید. اما اگر عزم خود را جزم کرده اید قبل از نصب ایزوگام این مقاله را مطالعه کنید تا با نکات مهم اجرای ایزوگام آشنا شوید. دانستن این نکات تاثیر زیادی در نتیجه کار خواهد داشت.

مهم ترین نکته قبل از نصب ایزوگام کیفیت است

مهمترین نکته ای که قبل از ایزوگام کاری باید مد نظر قرار دهید جنس ایزوگام است. از ایزوگام مرغوب استفاده کنید؛ توجه به کیفیت و نوع ایزوگام موجب می شود تا دوام ایزوگام اجرا شده بیشتر و عمر مفید ایزوگام افزایش داشته باشد. همین امر باعث بهتر شدن نتیجه کار شما میگردد. حدودا عمر مفید ایزوگام 10 سال است و هر 10 سال یک بار میخواهید هزینه کنید. اگر هزینه کافی برای عایق کاری نکنید، یا حساسیت لازم را به خرج ندهید، قبل از 10 سال باز در دردسر اجرای ایزوگام خواهید افتاد.

پس انتخاب نوع ایزوگام بسیار حائز اهمیت است. شما اگر بهترین نصاب ایزوگام هم باشید؛ اما جنس ایزوگام مصرفی مرغوب نباشد؛ باید منتظر به وجود آمدن ایراد و تعمیر مجدد آن باشید پس در انتخاب ایزوگام بسیار دقت کنید. اگر اطلاعات کافی در باره ایزوگام خوب و بد ندارید چند دقیقه زمان بگذارید، و مقاله معیارهای انتخاب بهترین ایزوگام را مطالعه کنید تا با اطلاعات به بازار بروید و نتوانند سرتان را کلاه بگذارند.

سطح مناسب برای ایزوگام کاری

زیر سازی ایزوگام نکته ای مهم برای نصب آن محسوب میشود. برای مثال اگر ایزوگام را روی سطوح آهنی اجرا کنید در آهن انقباض و انبساط هایی ایجاد می شود که  باعث کنده شدن ایزوگام می گردد. یا نصب ایزوگام روی چوب نیز توصیه نمی شود؛ زیرا چوب استحکام لازم و چسبندگی مطلوب بین جسم و لایه محافظ ندارد. همچنین چوب ممکن است دچار خوردگی و باد کردن شود و باعث خرابی و کندن ایزوگام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *